Stunter13 i jego stunt trening „w imię agresji”!

- Piotr Jędrzejak

Po tym filmie dostaniecie zastrzyk energii na cały poniedziałek!

Nasz najlepszy stunter na świecie wrzucił właśnie filmik ze swojego treningu i jak sam napisał:

„W imię agresji… Udostępniajcie, jeśli Wasza manetka jest przez większość czasu szeroko otwarta! WOOOOT!!!”

Rzeczywiście „agresja” to słowo idealnie pasujące do charakteru tego przejazdu… Stunter13 po prostu nie ma litości dla manetki i wszystko wykonuje na najwyższym poziomie. Najlepsze jest to, że wszystko wygląda u niego zupełnie naturalnie, tak jakby Yamaha R6 została stworzona właśnie dla Rafała!

(kliknij aby odtworzyć video…)

Żeby nie było zbyt kolorowo, to pamiętajcie, że nawet najlepsi czasem popełniają błędy. Tutaj motocykl Stuntera13 postanowił, że więcej nie chce i odjeżdża. Sprawdźcie więc „jak złapać swój własny motocykl”!

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl