Posłuchajcie MotoRmanii dzisiaj w Radiowej Czwórce!

- Eliasz Davidson

Dzisiaj (niedziela, 8. marca) o godzinie 16:00 będziemy rozmawiać z Hanną Dołęgowską podczas audycji „Co Was Kręci”!

„Co Was kręci” to audycja Hanny Dołęgowskiej w „Czwórce” Polskiego Radia, w której poruszane są ekstremalne tematy. I nie mamy tu na myśli żadnych rozmów o politycznych seksaferach czy kolejnych „grubych przekrętach”, tylko dyskusje o niebezpiecznych pasjach i rozrywkach drastycznie podnoszących poziom adrenaliny w organizmie. Dlatego nie mogliśmy odmówić, kiedy dostaliśmy zaproszenie na dzisiejszą audycję skierowaną do osób szukających skrajnych emocji podczas jazdy na motocyklu… I to najlepiej w wersji ekstremalnie offroadowej.

Równo o 16:00 nasz Eliasz będzie rozmawiał z Hanną Dołęgowską o prawdziwej gwieździe i jeżdżącej legendzie świata „brudnych” wyścigów – Tadku Błażusiaku, jego osiągnięciach, tegorocznej walce o tytuł oraz o dyscyplinie naszego mistrza.

Cieszymy się, że będziemy mogli opowiedzieć o Taddym szerszej publiczności i mamy nadzieję, że wieść o naszym królu SuperEnduro będzie się niosła po Polsce.

Do usłyszenia!

Częstotliwość Radiowej Czwórki w Warszawie to 92,0 FM,
a w innych miastach możecie sprawdzić TUTAJ.

 Niedzielnej dawki adrenaliny możecie też posłuchać ONLINE.

Accuri - gogle mx na 100 procent (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl