Posłuchajcie MotoRmanii dzisiaj w Radiowej Czwórce!
Eliasz Davidson
8 marca 2015

Dzisiaj (niedziela, 8. marca) o godzinie 16:00 będziemy rozmawiać z Hanną Dołęgowską podczas audycji „Co Was Kręci”!

„Co Was kręci” to audycja Hanny Dołęgowskiej w „Czwórce” Polskiego Radia, w której poruszane są ekstremalne tematy. I nie mamy tu na myśli żadnych rozmów o politycznych seksaferach czy kolejnych „grubych przekrętach”, tylko dyskusje o niebezpiecznych pasjach i rozrywkach drastycznie podnoszących poziom adrenaliny w organizmie. Dlatego nie mogliśmy odmówić, kiedy dostaliśmy zaproszenie na dzisiejszą audycję skierowaną do osób szukających skrajnych emocji podczas jazdy na motocyklu… I to najlepiej w wersji ekstremalnie offroadowej.

Równo o 16:00 nasz Eliasz będzie rozmawiał z Hanną Dołęgowską o prawdziwej gwieździe i jeżdżącej legendzie świata „brudnych” wyścigów – Tadku Błażusiaku, jego osiągnięciach, tegorocznej walce o tytuł oraz o dyscyplinie naszego mistrza.

Cieszymy się, że będziemy mogli opowiedzieć o Taddym szerszej publiczności i mamy nadzieję, że wieść o naszym królu SuperEnduro będzie się niosła po Polsce.

Do usłyszenia!

Częstotliwość Radiowej Czwórki w Warszawie to 92,0 FM,
a w innych miastach możecie sprawdzić TUTAJ.

 Niedzielnej dawki adrenaliny możecie też posłuchać ONLINE.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły