Stunter13 i inni – pokazy stuntu i trialu na Wrocław Motorcycle Show 2014 [zdjęcia!]
Monika Pacyfka Tichy
24 marca 2014

 

Poza ofertą niezliczonych wystawców, we Wrocławiu obejrzeć można było też pokazy stuntu i trialu – nawet wredna pogoda nie przeszkodziła w dobrym show!

 

W miniony weekend 15-16 marca 2014, wrocławska Hala Stulecia już po raz czwarty gościła największe pod względem liczby wystawców, stricte motocyklowe targi w Polsce. Wystawę uświetnili swoimi pokazami znakomici stunterzy, wśród których największą gwiazdą jest Stunter13 czyli Rafał Pasierbek, mistrz świata w stuntridingu i nasz redakcyjny kolega. Poza nim, swój skill zaprezentowali między innymi Piotr „Fragment” Frąckiewicz oraz Tobiasz „Toban” Popów. Mrożące krew w żyłach tricki trialowe w postaci skakania z jednego busa na drugi zaprezentował Tomek Hajduk – ośmiokrotny mistrz Polski seniorów w trialu. Dzielni jeźdźcy wystąpili mimo paskudnej aury, zimna, mżawki, wiatru i gradu. Pełną relację z targów wraz z galerią zdjęć znajdziecie u nas już niebawem. Stay tuned!

Monika Pacyfka Tichy
Redaktor naczelny

Felietonistka. Jedyna osoba z redakcji z nader stoickim i socjopsychologicznym spojrzeniem na świat, oaza spokoju i miłości. Można ją spotkać w trasie na Hondzie CBF250. Miłośniczka Gymkhany, gorąco kibicująca Adaśko "82" oraz Oscarowi "8". Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły