Marquez poleciał zaszczepić się do Kataru.. Testował w Barcelonie. W jakiej jest formie?

- MotoRmania

Fani MotoGP wiedzą już od jakiegoś czasu, że Marc Marquez jest zgłoszony do Grand Prix Kataru, ale decydującym czynnikiem jest jego zdolność do jazdy. Ta, sądząc po zdjęciach z jazdy na RC213V-S, jest całkiem wysoka. Marc zaczął od jazdy na MiniGP pod koniec ubiegłego tygodnia, a zaraz potem wskoczył na duży motocykl.

Ton wypowiedzi w mediach społecznościowych, oraz naprawdę dobrze wyglądające zdjęcia podpowiadają, że zobaczymy go na pierwszym treningu przed Grand Prix Kataru. Tym bardziej, że jak plotka głosi, poleciał do Doha, aby się zaszczepić. Rząd Kataru zaoferował szczepienia wszystkim osobom związanym z MotoGP – w tym gronie znalazł się nasz rodak, Łukasz Świderek, który jest fotografem. Obecnie przebywa na „obowiązkowej” kwarantannie w luksusowym katarskim hotelu oczekując na drugą dawkę :). Pozdrawiamy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl