Marquez poleciał zaszczepić się do Kataru.. Testował w Barcelonie. W jakiej jest formie?
MotoRmania
17 marca 2021

Fani MotoGP wiedzą już od jakiegoś czasu, że Marc Marquez jest zgłoszony do Grand Prix Kataru, ale decydującym czynnikiem jest jego zdolność do jazdy. Ta, sądząc po zdjęciach z jazdy na RC213V-S, jest całkiem wysoka. Marc zaczął od jazdy na MiniGP pod koniec ubiegłego tygodnia, a zaraz potem wskoczył na duży motocykl.

Ton wypowiedzi w mediach społecznościowych, oraz naprawdę dobrze wyglądające zdjęcia podpowiadają, że zobaczymy go na pierwszym treningu przed Grand Prix Kataru. Tym bardziej, że jak plotka głosi, poleciał do Doha, aby się zaszczepić. Rząd Kataru zaoferował szczepienia wszystkim osobom związanym z MotoGP – w tym gronie znalazł się nasz rodak, Łukasz Świderek, który jest fotografem. Obecnie przebywa na „obowiązkowej” kwarantannie w luksusowym katarskim hotelu oczekując na drugą dawkę :). Pozdrawiamy!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły