Jak chronić motocykl? Litelok – najlepsze zabezpieczenie jakie wymyślono?

- MotoRmania

Litelok Core jest zrobiony ze splotu stalowych włókien, które później są otoczone dodatkową ochroną z odpornej stali, a na to wszystko nakłada na jest polimerowa ochrona przeciwko korozji i odporny materiał ochronny. Można go będzie zakupić w kilku długościach i opcjach kolorystycznych – opcja o długości 125cm waży 2,5kg.

Warto zobaczyć film przedstawiający ten produkt i rozważyć, czy nie pomóc im w start-upie. Naszym zdaniem Litelok daje sporo ciekawych możliwości zapinania motocykla i roweru- można nim zabezpieczyć dwa motocykle na raz. Konstrukcja też wydaje się mu nadawać niezwykłą odporność. Jak Wam się to podoba?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl