Michael Dunlop na CBR600RR: dziki onboard z wyścigu na Wyspie Man!
Piotr Jędrzejak
24 marca 2014

Ciasne zakręty i średnia prędkość ponad 200 km/h. Oglądacie na własną odpowiedzialność!

Zapraszamy na pokład Hondy CBR600RR Michaela Dunlopa. Irlandczyk wyjeżdża właśnie z boksów na trzecie (z czterech) okrążenie w drugim wyścigu Supersport w czasie Tourist Trophy 2013. Ma aktualnie drugi czas, ale na trasie spotyka Johna McGuinnessa oraz Camerona Donalda.

Całą grupkę dochodzi w okolicach momentu 7:00, wolniejszego zawodnika wyprzedza już po minucie, ale z Johnem i Cameronem nie idzie mu tak łatwo. Dopada ich dopiero na zakręcie Ramsey Hairpin (moment 11:20) i wyprzedza obu! Michael wygrał ten wyścig z czasem 1:11.52.091 i średnią prędkością 202,773 km/h.

W ciągu 18 minut tego nagrania obejrzycie całe okrążenie dookoła Mountain Course, ale uważajcie – jak już klikniecie play, nie ma odwrotu. Polecamy HD i pełny ekran. I wcale nie mamy zamiaru Was ostrzegać, że po obejrzeniu takich prędkości nie będziecie mogli się pozbierać przez najbliższą godzinę…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły