Sensacja w ME Moto2! Biesiekirski niecałe 0,5s od pierwszej trójki w Q2.
MotoRmania
6 lipca 2020

Piotrek Biesiekirski startujący w barwach zespołu Euvic Stylobike poprawił swój czas i pozycję w drugiej kwalifikacji do jutrzejszego wyścigu.

O ile dobrze odczytujemy nieoficjalne wyniki to „Biesiek” ruszy do jutrzejszego wyścigu ME Moto2 z pozycji w drugim rzędzie tuż za najszybszą trójką. Polak reprezentujący Euvic Stylobike zrobił niesamowity progres w treningach przez zimę i z zawodnika plasującego się w kwalifikacjach poza pierwszą dziesiątką (w sezonie 2019) teraz ewidentnie ma apetyt na pierwszą piątkę. Szóste miejsce w kwalifikacjach jest niesamowitym osiągnięciem, a czasy pokazują kolejne znaczące skrócenie dystansu do liderów. Trzymajcie kciuki jutro – w wyścigach wszystko jest możliwe. Jeżeli Piotrek znowu zrobi jutro niewielki progres to kto wie… Przy odrobinie szczęścia możliwe jest nawet podium!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły