Sensacja w ME Moto2! Biesiekirski niecałe 0,5s od pierwszej trójki w Q2.

- MotoRmania

Piotrek Biesiekirski startujący w barwach zespołu Euvic Stylobike poprawił swój czas i pozycję w drugiej kwalifikacji do jutrzejszego wyścigu.

O ile dobrze odczytujemy nieoficjalne wyniki to „Biesiek” ruszy do jutrzejszego wyścigu ME Moto2 z pozycji w drugim rzędzie tuż za najszybszą trójką. Polak reprezentujący Euvic Stylobike zrobił niesamowity progres w treningach przez zimę i z zawodnika plasującego się w kwalifikacjach poza pierwszą dziesiątką (w sezonie 2019) teraz ewidentnie ma apetyt na pierwszą piątkę. Szóste miejsce w kwalifikacjach jest niesamowitym osiągnięciem, a czasy pokazują kolejne znaczące skrócenie dystansu do liderów. Trzymajcie kciuki jutro – w wyścigach wszystko jest możliwe. Jeżeli Piotrek znowu zrobi jutro niewielki progres to kto wie… Przy odrobinie szczęścia możliwe jest nawet podium!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl