Stunter13 bohaterem reportażu we francuskiej telewizji
Piotr Jędrzejak
7 stycznia 2016

Reportaż trwa 13 minut i opowiada o wszystkim, co związane z Rafałem. Polecamy obejrzeć!

Rafał Pasierbek już od dawna należy do światowej elity stuntu i wie o tym cały świat. Niedawno Rafała odwiedziła nawet francuska telewizja! 13-minutowy reportaż został opublikowany w programie Riding Zone skupiającym się na wszelakich sportach ekstremalnych, a oglądać go można było w grudniu na kanale France Ô (a teraz trafił na YouTube). Nie znamy się, ale to podobno jeden z najpopularniejszych kanałów we Francji.

Reportaż opowiada o wszystkim, co związane z Rafałem. Kamera odwiedziła Niemodlin, a tam dom, garaż i słynny parking, na którym burmistrz miasta oficjalnie pozwolił Rafałowi trenować. Materiał porusza też kilka innych, bardzo ciekawych tematów – między innymi początki kariery oraz rodzinę Stuntera13. Film jest po francusku, ale można włączyć angielskie napisy. Gorąco polecamy obejrzeć!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły