Stunt video na urodziny Stuntera13!
Piotr Jędrzejak
2 lutego 2015

Stunter z Indii nagrał video pod tytułem „Hołd dla Stuntera13” i jak się okazuje, wygląda i jeździ niemalże identycznie, jak Rafał!

W miniony piątek naczelny stunter w naszym kraju obchodził urodziny. Stunterowi 13 stuknęło 29 lat, ale jak sam pisze, wciąż czuje się jak 13-latek! No i oczywiście wciąż nie przestaje podnosić poprzeczkę poziomu stuntu!

Rafał, wszystkiego najlepszego od całej redakcji MotoRmanii!

Ale sprawdźcie to! Z okazji jego urodzin, stunter Rahul13 z Indii nagrał specjalny film dla Rafała! Może i Rahul jeździ mniejszym motocyklem, ale przyjrzyjcie się – motocykl i ciuchy to wierna kopia sprzętu Stuntera13! Nic dziwnego, w końcu ten film nazywa się „Hołd dla Stuntera13…”. Jednak najbardziej zaskoczył nas niezły poziom, a przede wszystkim styl jazdy – Rahul wymiata dokładnie tak samo, jak nasz Stunter13! Warto to obejrzeć!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły