Street’s not dead: Icon promuje uliczny stunt z Kylem Sligerem

- Piotr Jędrzejak

Uwielbiamy podejście firmy Icon do marketingu. Niby robią „tylko” ciuchy, ale oglądając tego typu spoty reklamowe po prostu chce się w nich jeździć!

Tym razem w nagraniu wziął udział jeden z lepszych stunterów Ameryki, Kyle Sliger na swoim ZX-6R. Chcielibyśmy napisać coś jeszcze, ale opis Icona w zasadzie zamyka sprawę:

„Ulica nie jest martwa. Jeżeli myślisz, że tak się stało, jesteś w błędzie. Ulica wciąż tu jest i wciąż podminowuje napuszoną władzę, odrzuca standardy i buduje status quo. Ulica wciąż jest szybka, wciąż głośna i wciąż ma dziką postawę. Ulica wciąż jest środkowym palcem. Jest sensem określania samego siebie. Ulica jest tobą, jest nami, jest dawaniem do odcinki i strzelaniem ze sprzęgła. Ulica jest nieśmiertelna, ale wiesz, kto jest śmiertelny? Kyle Sliger.”

Producent, który oficjalnie chwali się stunterskim podejściem do sprawy. Czyste złoto! Żeby Kyle Sliger nie miał zbyt łatwo, akcja działa się na mokrej nawierzchni – no i rzeczywiście jedno stoppie się nie udało, ale efekt był najzabawniejszy z możliwych.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl