Spontaniczny pokaz stuntu na granicy Meksyk-USA

- Piotr Jędrzejak

Tłum zgromadzony w korku do przejścia granicznego otrzymał najlepszą możliwą rozrywkę.

Tijuana Street Ride, czyli TSR to coroczny (a czasem odbywający się dwa razy do roku) zlot stunterów w Meksyku. Riderzy zjeżdżają z całego kraju oraz z USA, aby grupowo zaatakować miasta Tijuana oraz Rosarito. Zobaczcie, jak to wyglądało w 2016 roku. W minionym sezonie ekipa Streetfighterz również odwiedziła Tijuanę, a ponieważ znana jest już data TSR 2019 (24 marca), ekipa Streetfighterz odkopała nagranie z pewnego wydarzenia.

Wracając z Meksyku do USA, na przejściu granicznym można spędzić naprawdę wiele godzin. Ekipa Streetfighterz straciła tam 12 godzin… Ponieważ Sit-Down-Steve nie za bardzo lubi siedzieć w miejscu, wpadł na pomysł aby z nudą walczyć w swój ulubiony sposób – z przyczepy wyciągnął swój motocykl.

Znacie lepszy sposób na zabijanie czasu w oczekiwaniu na przejściu granicznym, niż pokaz stuntu?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl