Ruszyły zapisy na Stunt Grand Prix 2017

- MotoRmania

W tym roku już po raz piąty przyznamy tytuł mistrza świata w Stunt Ridingu! Kto go zdobędzie? Każdy ma szansę, wystarczy stanąć na linii startu! 

informacja prasowa

PLAKAT Stunt Grand Prix 2017 StuntGPZapraszamy zawodników, fanów oraz każdego, kto preferuje udział w zawodach sportowych zorganizowanych na najwyższym poziomie. Po raz dziewiąty na parkingu przy Centrum Handlowym Auchan, pod bydgoskim niebem walczyć będą najlepsi z najlepszych! Zawodnicy zmierzą się na triki i ewolucje! W dniach 7-9. lipca możemy spodziewać się niesamowitych trików oraz bardzo technicznych przejazdów, a sprawdzone i doświadczone Jury oceni, a następne wyłoni kolejnego mistrza świata.

Link do zapisów dla zawodników po polsku oraz po angielsku.

Publiczność zapraszamy już dziś, pamiętajcie że wstęp na zawody jest darmowy!

Jury Stunt Grand Prix 2017

Dziewiąta edycja Stunt Grand Prix
Data: 7-9. lipca 2017 r.
Miejsce: Bydgoszcz, parking przy C.H. Auchan, ul. Rejewskiego 3
Dołącz do wydarzenia na Facebooku.
Więcej na stronie organizatora.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl