Rok Bagoroš i jego stunterski KTM 690 Duke
Piotr Jędrzejak
26 kwietnia 2012

Rok Bagoroš dostaje swoją pierwszą „dużą” maszynę!

Jeszcze kilka lat temu Słoweniec był najbardziej rozpoznawalnym i jednym z najlepszych stunterów na skuterach. W 2010 roku podpisał jednak kontrakt z KTMem i na gwiazdkę odebrał swojego nowego 125 Duke i pokazał do czego może być zdolny ten niepozorny motocykl, szokując ludzi na całym świecie. Teraz 23-latek awansuje do swojej pierwszej maszyny pełnowymiarowej – właśnie odebrał z fabryki nowiutkiego KTMa 690 Duke. Specjalnie dla niego Austriacy jeszcze w fabryce wyposażyli ulicznego chuligana w cały niezbędny do stuntu sprzęt, a współpracujące z producentem studio Kiska dodało kilka ciekawych grafik.

Rok Bagoroš: „Jest WIELKA różnica pomiędzy tymi dwoma motocyklami. Ten ma 5 razy więcej mocy niż 125 Duke, a każdy błąd może kończyć się glebą, co zdążyłem już odkryć. Motocykl ma potężną moc, ale już powoli zaczynam ją kontrolować. Muszę pamiętać, że to mój pierwszy duży stunt-sprzęt, a więc muszę nauczyć się, jak radzić sobie z większą mocą i przekonwertować to spektakularne triki, które mi będą sprawiały przyjemność, a widzów emocjonowały.”

Zobaczcie, czego Rok zdążył już nauczyć się na 690 Duke:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły