Ride of the Century 2016: oficjalny film ze stuntowego przejazdu stulecia
Piotr Jędrzejak
10 lutego 2017

Przejazd jak zwykle zorganizowała ekipa Streetfighterz. Nie występuje na świecie wiele okazji, w których można zobaczyć większą liczbę stunterów na raz.

Ride of the Century, czyli po polsku Przejazd Stulecia, jak wskazuje sama nazwa, odbywa się… co roku. Ta ogromna impreza stunterska ma miejsce się w Saint Louis, na granicy stanów Missouri i Illinois. Organizuje ją znana w internecie ekipa Streetfighterz. Ideologia nie jest zbyt skomplikowana – zabawa polega na potężnym, grupowym przejeździe przez miasto, a że wszyscy są stunterami na odpowiednio przygotowanych sprzętach, jest tam pełno jeżdżenia na kole, driftów oraz stopali.

Nie jesteśmy pewni co na to policjanci. Na pewno nie popierają Ride of the Century, ale chyba wolą udawać, że nic o tym nie wiedzą. I tak wszystkich by nie zatrzymali, a późniejsze filmy z ucieczki przed radiowozami odbiłyby się w internecie głośnym echem. A skoro policji nie ma, nie ma też ucieczek i bicia piany. Obejrzyjcie więc oficjalny, 10-minutowy film z ROC 2016. Działo się!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły