Piotrek „Zaleś” Zalewski przesiada się na nowy stunt-sprzęt?

- Piotr Jędrzejak

Zaleś coś knuje. Jeszcze nie do końca wiemy co, ale obiecał, że będziemy dumni, iż mamy takiego zawodnika.

Mówi się, że aby być w swoim sporcie najlepszym, trzeba zaczynać od najmłodszych lat. Idealnym przykładem jest Piotrek Zalewski – znacie go? Na pewno znacie. To ten młody stunter „Piotruś”, który teraz już nie jest taki młody, bo 14. urodziny tuż tuż. Zresztą Piotrek już nie podpisuje się ksywką „Piotruś”, ale „Zaleś”. Więcej o nim przeczytacie w wywiadzie, który przeprowadziliśmy pod koniec sezonu 2015 – polecamy!

Zaleś zaczynał od jazdy na pocket-bikach, mniejszych i większych. Później przesiadł się na Hondę Grom MX125. W sezon 2015 wjechał już na KTMie 390 Duke (na tym motocyklu widzicie go na zdjęciu głównym tego newsa). A teraz? No właśnie…

Teraz Zaleś coś knuje. Jeszcze nie do końca wiemy co, ale obiecał, że każdy fan sportów motorowych będzie z niego dumny. Jeszcze nie do końca wiemy, na jaki motocykl Piotrek się przesiada, ale podobno szykuje się niezły pogrom. Nie wątpimy, że Zaleś będzie naszą kolejną, stuntową dumą narodową.

Tymczasem na swojego Facebooka Piotrek wrzuca się zdjęcia-teasery nowego motocykla. Co to może być?

Zales zapowiada nowy motocykl (1)

Będziemy przerabiać!

Zales zapowiada nowy motocykl (3)

Mam już większość gratów! Teraz tylko czekać, aż Wojciech BEKU Kozioł poskłada sprzęt i będzie… OGIEEEEEEŃ!

Zales zapowiada nowy motocykl (2)

Moje nowe pole numerowe już gotowa. Jak się Wam podoba?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl