Piotrek „Zaleś” Zalewski przesiada się na nowy stunt-sprzęt?
Piotr Jędrzejak
5 sierpnia 2016

Zaleś coś knuje. Jeszcze nie do końca wiemy co, ale obiecał, że będziemy dumni, iż mamy takiego zawodnika.

Mówi się, że aby być w swoim sporcie najlepszym, trzeba zaczynać od najmłodszych lat. Idealnym przykładem jest Piotrek Zalewski – znacie go? Na pewno znacie. To ten młody stunter „Piotruś”, który teraz już nie jest taki młody, bo 14. urodziny tuż tuż. Zresztą Piotrek już nie podpisuje się ksywką „Piotruś”, ale „Zaleś”. Więcej o nim przeczytacie w wywiadzie, który przeprowadziliśmy pod koniec sezonu 2015 – polecamy!

Zaleś zaczynał od jazdy na pocket-bikach, mniejszych i większych. Później przesiadł się na Hondę Grom MX125. W sezon 2015 wjechał już na KTMie 390 Duke (na tym motocyklu widzicie go na zdjęciu głównym tego newsa). A teraz? No właśnie…

Teraz Zaleś coś knuje. Jeszcze nie do końca wiemy co, ale obiecał, że każdy fan sportów motorowych będzie z niego dumny. Jeszcze nie do końca wiemy, na jaki motocykl Piotrek się przesiada, ale podobno szykuje się niezły pogrom. Nie wątpimy, że Zaleś będzie naszą kolejną, stuntową dumą narodową.

Tymczasem na swojego Facebooka Piotrek wrzuca się zdjęcia-teasery nowego motocykla. Co to może być?

Będziemy przerabiać!
Mam już większość gratów! Teraz tylko czekać, aż Wojciech BEKU Kozioł poskłada sprzęt i będzie… OGIEEEEEEŃ!
Moje nowe pole numerowe już gotowa. Jak się Wam podoba?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły