Non-stop burnout: Stunt Freaks Team się bawi!

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki z fińskiej ekipy Stunt Freaks Team nie znają umiaru. Bawią się jak tylko mogą – jeżdżą skuterami śnieżnymi po wodzie, trenują FMX, no i oczywiście pozostają całkiem niezłymi stunterami na motocyklach.

Pamiętacie dość niedawny film „non-stop wheelie”? Ekipa SFT ostatnio ostro rozkręciła się w nagrywaniu nowych klipów, dlatego teraz zrobili coś na wzór tamtej produkcji. Z tym że teraz jest to „non-stop burnout”. W ciągu zaledwie kilku godzin nagrywania materiału, chłopaki zajechali 8 (słownie: osiem!) opon. Dlaczego? Ponieważ dlaczego nie?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl