Motocyklem drogowym na wodzie? Suzuki GSX-R z płozą i gąsienicą!
Piotr Jędrzejak
24 lipca 2018

Chłopaki z ekipy Stunt Freaks Team nie należą do zbyt normalnych. Ci goście robili już wiele dziwnych wyczynów, jak chociażby niedawno „crossówka” o mocy 162 KM, czy wiele innych wydumek skonstruowanych w garażu.

Pochodzą z Finlandii, więc zimą bawią się na śniegu i zamarzniętych jeziorach, a w lato szaleją na motocyklach oraz na wodze. Jazda skuterem śnieżnym po jeziorze to żadna nowość. Crossówką też się da – sprawdźcie jak Robbie Maddison surfował motocyklem. Ale motocyklem DROGOWYM po wodzie?

Tego jeszcze nikt nie robił. Dlatego ekipa SFT wzięła na brzeg jeziora swojego śnieżnego GSX-Ra 1000. Ten motocykl kiedyś był drogowy, a teraz ma płozę i gąsienicę. Sprawdźcie, jak daje radę na wodzie! Chłopaki nie wiedzą, czy ustanowili jakiś rekord. Po prostu pokazali, że się da.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły