Motocyklem drogowym na wodzie? Suzuki GSX-R z płozą i gąsienicą!

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki z ekipy Stunt Freaks Team nie należą do zbyt normalnych. Ci goście robili już wiele dziwnych wyczynów, jak chociażby niedawno „crossówka” o mocy 162 KM, czy wiele innych wydumek skonstruowanych w garażu.

Pochodzą z Finlandii, więc zimą bawią się na śniegu i zamarzniętych jeziorach, a w lato szaleją na motocyklach oraz na wodze. Jazda skuterem śnieżnym po jeziorze to żadna nowość. Crossówką też się da – sprawdźcie jak Robbie Maddison surfował motocyklem. Ale motocyklem DROGOWYM po wodzie?

Tego jeszcze nikt nie robił. Dlatego ekipa SFT wzięła na brzeg jeziora swojego śnieżnego GSX-Ra 1000. Ten motocykl kiedyś był drogowy, a teraz ma płozę i gąsienicę. Sprawdźcie, jak daje radę na wodzie! Chłopaki nie wiedzą, czy ustanowili jakiś rekord. Po prostu pokazali, że się da.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl