Moto Show Bielawa 2012 już w ten weekend!
MotoRmania
29 maja 2012

Już w ten weekend w Bielawie odbędą się otwierające tegoroczny sezon zawody stunterskie. W programie masa atrakcji!

Informacja prasowa

W dniach 2-3 czerwca 2012 do Bielawy zawitają najlepsi polscy stunterzy żeby rywalizować w otwierających sezon zawodach Moto Show Bielawa 2012. To już XII edycja tej bardzo popularnej wśród widzów i zawodników imprezy. Na znanej z ubiegłych lat obwodnicy Bielawy będziecie mogli podziwiać niezwykle widowiskowe tricki na sportowych motocyklach. Dla widzów jak i zawodników przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji między innymi pokaz driftingu, stuntu rowerowego i wiele innych.

Ta dwudniowa impreza będzie bezpłatna dla każdego zapisanego zawodnika. Miejscem zmagań jest znana wszystkim, równa, długa i wystarczająco szeroka obwodnica Bielawy. Dla najlepszych czekają oczywiście nagrody. W klasie regulaminowej będzie to odpowiednio:
1. miejsce – 5000 zł
2. miejsce – 2000 zł
3. miejsce – 1000 zł

Klasa nieregulaminowa (skutery oraz motocykle do pojemności 125 ccm):
1. miejsce – 1000 zł

Skład na sędziowski na ten rok to doświadczeni Michał „Qdłaty” Czernik, Adam „Adi” Zagalski, debiutujący holenderski stunter i konstruktor motocykli Klaas De Jong oraz Michał Margasiński.

Od kilku lat przy organizacji imprezy pomaga najlepszy polski stunter Rafał „Stunter13” Pasierbek. W tym roku wystąpi w zupełnie nowej roli – będzie konferansjerem. Rafał oprócz tego, że jest świetnym zawodnikiem jest także bardzo miłą i otwartą osobą, więc zapewne świetnie sobie poradzi i będzie ubarwiał zawody.

Oprócz głównej rywalizacji zostaną rozegrane także ciekawe konkursy sprawnościowe, w których do wygrania będą nagrody rzeczowe. Dodatkowo w tym samym terminie odbywają się Dni Bielawy, więc atrakcji nie zabraknie. Władze miasta przygotowały wiele imprez i koncertów i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dla wszystkich zapisanych zawodników przygotowaliśmy miłą niespodziankę, więc zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń! Musicie tu być! Zapraszamy!

Program oraz mapę imprezy znaleźć można na oficjalnej stronie MotoShow Bielawa.

2 czerwca ok. godz. 22:30 na odbędzie się koncert zespołu Zdrowa Woda dla uczestników MotoShow i nie tylko… Wstęp wolny. W trakcie imprezy zobaczymy także pokazy stuntu rowerowego w wykonaniu Krystiana Zygmańskiego „Zyga” oraz Krzysztofa Chałupki „Kaczor”.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły