Miasto to mój plac zabaw: EDub i Apex atakują Arubę
Piotr Jędrzejak
6 sierpnia 2018

Soczysta stunt akcja na spokojnej wyspie Aruba… Czyli nowy film od Monstera i dwóch legendarnych stunterów.

Ernie „EDub” Vigil oraz Nick „Apex” Brocha tym razem wybrali się na wyspę Aruba, znajdującą się na morzu Karaibskim. Razem z Monsterem oraz Iconem stunterzy nagrywali tam kolejny, trzeci już klip z serii „miasto to mój plac zabaw”. Wcześniej Ernie zaatakował miasto nocą, a później chłopaki podbili Limę. Teraz zaatakowali Arubę. Teoretycznie robili to w asyście policji, ale coś nam się wydaje, że takie rzeczy, jak grube stoppie wśród ruchu ulicznego było jednak własną inwencją twórczą. Zwróćcie uwagę, jak agresywny styl jazdy reprezentują ci stunterzy.

Jak napisał Monster: „Destrukcja ulic w wyspiarskim stylu! Ernie Vigil i Nick Apex wrócili do ulicznej akcji w kolejnym odcinku „City is My Playground: Aruba”. 

Na świeżutkich, stunterskich Triumphach Street Triple RS 2018, chłopaki atakują spokojną wyspę, miksując Wyspę Man z freestylem dla dobrych ludzi z Aruby. Łamiąc nadgarstki i wykręcając karki, z pełną agresją budzą tę śpiąca wyspę, za pomocą swojej własnej pieśni.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły