Miasto to mój plac zabaw: EDub i Apex atakują Arubę

- Piotr Jędrzejak

Soczysta stunt akcja na spokojnej wyspie Aruba… Czyli nowy film od Monstera i dwóch legendarnych stunterów.

Ernie „EDub” Vigil oraz Nick „Apex” Brocha tym razem wybrali się na wyspę Aruba, znajdującą się na morzu Karaibskim. Razem z Monsterem oraz Iconem stunterzy nagrywali tam kolejny, trzeci już klip z serii „miasto to mój plac zabaw”. Wcześniej Ernie zaatakował miasto nocą, a później chłopaki podbili Limę. Teraz zaatakowali Arubę. Teoretycznie robili to w asyście policji, ale coś nam się wydaje, że takie rzeczy, jak grube stoppie wśród ruchu ulicznego było jednak własną inwencją twórczą. Zwróćcie uwagę, jak agresywny styl jazdy reprezentują ci stunterzy.

Jak napisał Monster: „Destrukcja ulic w wyspiarskim stylu! Ernie Vigil i Nick Apex wrócili do ulicznej akcji w kolejnym odcinku „City is My Playground: Aruba”. 

Na świeżutkich, stunterskich Triumphach Street Triple RS 2018, chłopaki atakują spokojną wyspę, miksując Wyspę Man z freestylem dla dobrych ludzi z Aruby. Łamiąc nadgarstki i wykręcając karki, z pełną agresją budzą tę śpiąca wyspę, za pomocą swojej własnej pieśni.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl