Legacy of The Ninja: stunt klip z Marcinem Głowackim!

- Piotr Jędrzejak

Znacie go pod ksywką Korzeń lub Polish Ninja. Jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Sprawdźcie, co potrafi!

Marcin Głowacki zajmuje aktualnie jedno z najwyższych miejsc w światowej, ścisłej czołówce stuntu. Rok temu zwyciężył (po raz kolejny) w polskich mistrzostwach StuntGP, w tym roku zdominował polskie Stunters Battle, ale również wziął udział w pełnej serii XDL, mistrzostw USA, w których również zajął pierwsze miejsce! Kiedyś mogliście go oglądać pod ksywką Korzeń, ale świat podbił jako Polish Ninja. Jeżeli zdarzyło się, że nie wiedzieliście o tak utytułowanym Polaku, macie sporo do nadrobienia – zacząć można od fanpage’a Marcina.

Niedawno, przed uczestnictwem w XDL, Marcina w Polsce odwiedziła ekipa Stuntex.ru, która zajmuje się tworzeniem świetnych stunt-filmów. Dłuższy wstęp już nie jest potrzebny, kliknijcie play. Aha, gdy w youtubowym odtwarzaczu włączycie angielskie podpisy, pokażą się nazwy poszczególnych tricków.

Jeżeli wciąż Wam mało, obejrzyjcie równie świeży klip z treningu Marcina gdzieś w Stanach…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl