Legacy of The Ninja: stunt klip z Marcinem Głowackim!
Piotr Jędrzejak
15 listopada 2017

Znacie go pod ksywką Korzeń lub Polish Ninja. Jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Sprawdźcie, co potrafi!

Marcin Głowacki zajmuje aktualnie jedno z najwyższych miejsc w światowej, ścisłej czołówce stuntu. Rok temu zwyciężył (po raz kolejny) w polskich mistrzostwach StuntGP, w tym roku zdominował polskie Stunters Battle, ale również wziął udział w pełnej serii XDL, mistrzostw USA, w których również zajął pierwsze miejsce! Kiedyś mogliście go oglądać pod ksywką Korzeń, ale świat podbił jako Polish Ninja. Jeżeli zdarzyło się, że nie wiedzieliście o tak utytułowanym Polaku, macie sporo do nadrobienia – zacząć można od fanpage’a Marcina.

Niedawno, przed uczestnictwem w XDL, Marcina w Polsce odwiedziła ekipa Stuntex.ru, która zajmuje się tworzeniem świetnych stunt-filmów. Dłuższy wstęp już nie jest potrzebny, kliknijcie play. Aha, gdy w youtubowym odtwarzaczu włączycie angielskie podpisy, pokażą się nazwy poszczególnych tricków.

Jeżeli wciąż Wam mało, obejrzyjcie równie świeży klip z treningu Marcina gdzieś w Stanach…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły