KTS: jazda testowa na Gixxerze 1000 z długim wahaczem

- Piotr Jędrzejak

Łódzka ekipa Killing The Streets się nie nudzi. Ostatnio publikowaliśmy film z niedzielnego stunt treningu, a teraz w sieci pojawił się nowy klip. Wiemy, że od pewnego czasu w warsztacie trwały prace nad Suzuki GSX-R 1000 do stuntu. Nie tylko jest czarny jak noc, ale otrzymał przedłużony wahacz.

Zdarza się, że motocykle z długimi wahaczami zbierają w internecie falę hejtu. Że „po co psuć właściwości jezdne dobrego motocykla”. No i to jest racja. Ale z drugiej strony, jeżeli posiada się w garażu kilka motocykli, to jednego można celowo „popsuć”, aby uzyskać wypasioną maszynę do stunt-driftów. No i chyba się udało? Zobaczcie film z jazdy testowej. Jak widać, na rondzie Gixxer daje radę…

https://youtu.be/DffzVDpmjNE

KTS Suzuki GSX-R1000 drift

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl