Nie umiesz jeździć? Nie narażaj pasażera.

- Piotr Jędrzejak

Gdy widzimy takie rzeczy, nóż otwiera się w kieszeni, a wiara w ludzkość spada do dramatycznie niskiego poziomu.

Na przypadkowym nagraniu z kamerki w samochodzie gdzieś w łotewskiej Rydze, widzimy Kawasaki z kierowcą i pasażerem. Przed nimi rozpoczyna się zakręt. Chociaż to może bardziej łuk, niż zakręt. Takie delikatne zakrzywienie prostej drogi… I co? I motocyklista nie ogarnia. A co gorsze, jedzie z pasażerem, niepotrzebnie narażając go na niebezpieczeństwo.

„Zakręt” zwyczajnie motocyklistę pokonał. Zalicza kolizję z samochodem na prawym pasie, co oczywiście kończy się tym, że razem z pasażerem ląduje na asfalcie. Jego Kawasaki jest tak zażenowane, że próbuje odjechać jak najdalej. Mamy nadzieję, że chłopakom nic się nie stało oraz że ten motocyklista zdecyduje się na kurs doszkalający.

https://www.youtube.com/watch?v=SOLhBAYntNw

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl