Klatka do BEZPIECZNEGO trenowania stoppie

- Piotr Jędrzejak

Na pewno przyznacie, że trenowanie stopali bywa całkiem przerażające.

Tym bardziej, jeżeli celem jest osiągnięcie długich i wysokich przejazdów na przednim kole… Przerażająca jest nie tylko wizja zaliczenia lotu przez kierownicę, ale również zgruzowania motocykla. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Brytyjska szkoła jazdy ekstremalnej StuntAsylum zbudowała klatkę do bezpiecznego treningu!

Jak piszą twórcy, możliwa jest regulacja maksymalnej wysokości podniesienia tylnego koła oraz możliwe są delikatne odchylenia na boki. Jednak ani uślizg przedniej opony, ani frontflip, ani gleba na bok nie jest zagrożeniem. Bombowy wynalazek! Trenowalibyście?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl