Killing The Streets przejmuje łódzki klub Lordi’s!

- Piotr Jędrzejak

Łódzka ekipa stunterów Killing The Streets przejęła w minionym tygodniu jeden z bardziej znanych klubów w mieście: Lordi’s Club & Foo Foo Bar. Zobaczcie zapis z tego wydarzenia:

https://youtu.be/W1JheYkMTbc

Ten krótki trailer to tylko zapowiedź dłuższego filmu, który zostanie opublikowany niebawem. Z kolei ten film to tylko zapowiedź grubej imprezy, która szykuje się na 2. czerwca.

Właśnie w Klubie Lordi’s przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi odbędzie się szalona impreza w stylu Killing The Streets w tematyce motocyklowej. Dowiedzieliśmy się, że w planie jest dużo filmów motocyklowych na wielkim ekranie, motocykle w klubie i oczywiście wiele fajnych dziewczyn (i facetów!). Przed otwarciem imprezy zapowiadają się dodatkowo stunt pokazy, ale więcej szczegółów poznacie niebawem. Tymczasem jeszcze raz obejrzyjcie krótki trailer i zapiszcie sobie: 2. czerwca 2017 w Łodzi!

lordis klub motocykle stunt

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl