Killing The Streets przejmuje łódzki klub Lordi’s!
Piotr Jędrzejak
4 kwietnia 2017

Łódzka ekipa stunterów Killing The Streets przejęła w minionym tygodniu jeden z bardziej znanych klubów w mieście: Lordi’s Club & Foo Foo Bar. Zobaczcie zapis z tego wydarzenia:

https://youtu.be/W1JheYkMTbc

Ten krótki trailer to tylko zapowiedź dłuższego filmu, który zostanie opublikowany niebawem. Z kolei ten film to tylko zapowiedź grubej imprezy, która szykuje się na 2. czerwca.

Właśnie w Klubie Lordi’s przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi odbędzie się szalona impreza w stylu Killing The Streets w tematyce motocyklowej. Dowiedzieliśmy się, że w planie jest dużo filmów motocyklowych na wielkim ekranie, motocykle w klubie i oczywiście wiele fajnych dziewczyn (i facetów!). Przed otwarciem imprezy zapowiadają się dodatkowo stunt pokazy, ale więcej szczegółów poznacie niebawem. Tymczasem jeszcze raz obejrzyjcie krótki trailer i zapiszcie sobie: 2. czerwca 2017 w Łodzi!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły