Killing The Streets 2015: uliczny stunt prosto z Łodzi

- Piotr Jędrzejak

Grupowe gumowanie na drogach publicznych? To nielegalne, nie powtarzajcie tego!

Jeżeli wydaje się Wam, że grupowe przejazdy stunterskie po drogach publicznych dzieją się tylko w Stanach, jesteście w błędzie. Polska, a dokładniej Łódź również ma swoje własne „mordowanie ulic” pod dokładną nazwą Killing The Streets. Zlot, jeżeli to wydarzenie można tak nazwać, odbył się w pierwszy weekend czerwca i mimo, że oficjalnie nie możemy, to musimy przyznać, że było grubo.

Film dostarcza Marcin666, którego powinniście już znać z wypasionych filmów m.in. na trialówce. Jego motocykl być może też kojarzycie – kiedyś należał do Gienka, a teraz Marcin używa go tak, jak sami zaraz się przekonacie.

https://youtu.be/4dtkPNpxrMU

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl