Kozia farma? Czyli wizyta u Ricky’ego Carmichaela!

- Eliasz Davidson

Josh Hill, Axell Hodges i Ricky Carmichael w totalnie wypasionej produkcji Dirt Sharka: #TheGoatFarm.

Głęboko na Florydzie, ukryta w lesie leży farma Rickiego Carmichaela, na której „wyprodukowano” więcej mistrzowskich tytułów, niż gdziekolwiek indziej w Ameryce. Ricky – nazywany też The GOAT (The Greatest Of All Time), czyli w wolnym tłumaczeniu po prostu „koza” – na swoim prywatnym torze nie tylko od czasu do czasu przepala swoją Suzannę przypominając sobie czasy chwały, ale również trenuje m.in. braci Alexa i Jeremy’ego Martinów, którzy znakomicie radzą sobie w Mistrzostwach USA.

Obiekt na podwórku Carmichaela jest tak obłędny, że ciężko nie wykorzystać go również do innych celów, jak np. wyprodukowanie kozackiego filmu z 3 pokoleniami jeżdżących zawodników. Tak właśnie Dirt Shark odwiedził „Kozią” farmę, aby nagrać byłego mistrza i legendę offroadu Rickiego Carmichaela, czołowego zawodnika Josha Hilla oraz rewelacyjnego amatora Axella Hodgesa podczas wspólnego upalania na sekcji supercrossowej. Zobaczcie historię motocrossu w wypasionym wideo #TheGoatFarm!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl