Kozia farma? Czyli wizyta u Ricky’ego Carmichaela!
Eliasz Davidson
20 czerwca 2015

Josh Hill, Axell Hodges i Ricky Carmichael w totalnie wypasionej produkcji Dirt Sharka: #TheGoatFarm.

Głęboko na Florydzie, ukryta w lesie leży farma Rickiego Carmichaela, na której „wyprodukowano” więcej mistrzowskich tytułów, niż gdziekolwiek indziej w Ameryce. Ricky – nazywany też The GOAT (The Greatest Of All Time), czyli w wolnym tłumaczeniu po prostu „koza” – na swoim prywatnym torze nie tylko od czasu do czasu przepala swoją Suzannę przypominając sobie czasy chwały, ale również trenuje m.in. braci Alexa i Jeremy’ego Martinów, którzy znakomicie radzą sobie w Mistrzostwach USA.

Obiekt na podwórku Carmichaela jest tak obłędny, że ciężko nie wykorzystać go również do innych celów, jak np. wyprodukowanie kozackiego filmu z 3 pokoleniami jeżdżących zawodników. Tak właśnie Dirt Shark odwiedził „Kozią” farmę, aby nagrać byłego mistrza i legendę offroadu Rickiego Carmichaela, czołowego zawodnika Josha Hilla oraz rewelacyjnego amatora Axella Hodgesa podczas wspólnego upalania na sekcji supercrossowej. Zobaczcie historię motocrossu w wypasionym wideo #TheGoatFarm!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły