Harley Wheelies – czysta i niefiltrowana radocha z jazdy na kole!
Piotr Jędrzejak
16 stycznia 2014

Harleye w nienaturalnie pionowych pozach wyglądają jakby lepiej?

Ponad 4 lata temu na YouTube pojawił się klip „Harley Wheelies”. Ludziom spodobało się przedsięwzięcie, a twórcy i tak nie zamierzali przestawać jeździć na kole, więc zapadła decyzja – projekt będzie kontynuowany. Od tamtego czasu powstało już 12 nagrań z tej serii, a Nick Leonetti i Buddy Suttle stali się całkiem sławni.

Na swoich Harleyach, które podobno nie mają żadnych modyfikacji do stuntu, cała ekipa wyczynia cuda. Latanie na gumie w pionie, wszelkiego rodzaju burnouty, nieduże skoki i tym podobne ewolucje to dla nich norma. A podobno Harleye są dla starszych panów z brzuszkiem…

Zobaczcie najświeższy, dwunasty odcinek Harley Wheelies. Gdyby tego mało, to niżej jest coś jeszcze – zapowiedź filmu DVD „13th Level” opowiadającego o… Harley Wheelies!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły