Harley Wheelies – czysta i niefiltrowana radocha z jazdy na kole!

- Piotr Jędrzejak

Harleye w nienaturalnie pionowych pozach wyglądają jakby lepiej?

Ponad 4 lata temu na YouTube pojawił się klip „Harley Wheelies”. Ludziom spodobało się przedsięwzięcie, a twórcy i tak nie zamierzali przestawać jeździć na kole, więc zapadła decyzja – projekt będzie kontynuowany. Od tamtego czasu powstało już 12 nagrań z tej serii, a Nick Leonetti i Buddy Suttle stali się całkiem sławni.

Na swoich Harleyach, które podobno nie mają żadnych modyfikacji do stuntu, cała ekipa wyczynia cuda. Latanie na gumie w pionie, wszelkiego rodzaju burnouty, nieduże skoki i tym podobne ewolucje to dla nich norma. A podobno Harleye są dla starszych panów z brzuszkiem…

Zobaczcie najświeższy, dwunasty odcinek Harley Wheelies. Gdyby tego mało, to niżej jest coś jeszcze – zapowiedź filmu DVD „13th Level” opowiadającego o… Harley Wheelies!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl