Gleba na stunt-Harleyu: nieudana, ręczna zmiana biegów w trakcie wheelie

- Piotr Jędrzejak

Fakt, że Harleye potrafią stuntować został już udowodniony niejednokrotnie. Wprawdzie wymaga to sporej ilości przeróbek i jeszcze więcej samozaparcia, ale da się! Tym razem stunter z ekipy Streetfighterz chciał wejść na wyższy poziom wtajemniczenia. Jadąc na gumie postanowił, że bieg zmieni ręką. Cóż, tym razem sztuczka bardzo się nie udała…

Może jednak jest jakiś powód, dla którego w motocyklach już dawno temu zrezygnowano z ręcznej dźwigni zmiany biegów, zwanej „suicide shifter”. Na szczęście Św. Mikołaj szybko przyszedł z pomocą!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl