Głośne motocykle kontra niesforni przechodnie

- Piotr Jędrzejak

Wystarczy krótki ruch manetką, a ludzie śmiesznie podskakują i uciekają.

Na pewno znacie gościa o ksywce Royal Jordanian. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych motovloggerów, mimo tego, że nigdy nie zrobił i będzie robił filmów, w których mówi do swoich widzów. Zresztą wiedzieliście go już na MotoRmanii nie raz. W ramach podsumowania roku 2015, Royal Jordanian złożył kompilację z… pieszymi.

Royal pokonuje dziennie 40 kilometrów po zatłoczonym Londynie, a więc okazji do „dziwnych i niepożądanych sytuacji” ma naprawdę sporo. Zobaczcie kompilację ludzi, którzy ignorują czerwone światła, wychodzą na ulicę i pakują się pod koła motocykla, a Royal straszy ich swoimi głośnymi wydechami. Sprzęty to BMW S1000R, KTM 1290 Super Duke R, Honda MSX125 oraz cudownie brzmiąca Husqvarna Nuda – wszystkie z pełnymi układami Akrapovic, więc polecamy podkręcić głośność, upajać się dźwiękami i pośmiać się z panikujących przechodniów.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl