Głośne motocykle kontra niesforni przechodnie
Piotr Jędrzejak
11 stycznia 2016

Wystarczy krótki ruch manetką, a ludzie śmiesznie podskakują i uciekają.

Na pewno znacie gościa o ksywce Royal Jordanian. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych motovloggerów, mimo tego, że nigdy nie zrobił i będzie robił filmów, w których mówi do swoich widzów. Zresztą wiedzieliście go już na MotoRmanii nie raz. W ramach podsumowania roku 2015, Royal Jordanian złożył kompilację z… pieszymi.

Royal pokonuje dziennie 40 kilometrów po zatłoczonym Londynie, a więc okazji do „dziwnych i niepożądanych sytuacji” ma naprawdę sporo. Zobaczcie kompilację ludzi, którzy ignorują czerwone światła, wychodzą na ulicę i pakują się pod koła motocykla, a Royal straszy ich swoimi głośnymi wydechami. Sprzęty to BMW S1000R, KTM 1290 Super Duke R, Honda MSX125 oraz cudownie brzmiąca Husqvarna Nuda – wszystkie z pełnymi układami Akrapovic, więc polecamy podkręcić głośność, upajać się dźwiękami i pośmiać się z panikujących przechodniów.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły