Gdy Twój motocykl zaczyna palić gumę… samodzielnie!

- Piotr Jędrzejak

Stunterka z USA, Christina Billings wrzuciła na swojego Facebooka film ze stunt treningu. Tym razem jednak to nie będzie ani kompilacja najlepszych akcji z tego dnia, ani kompilacja nieudanych tricków. Nie będzie to nawet krótki film z pojedynczą ewolucją… Szykujcie się na coś jeszcze bardziej niecodziennego! Otóż po glebie w jednym z motocykli zablokowała się linka gazu, a bieg był zapięty. Efekt? Niekontrolowane, szybkie i samoczynne palenie gumy!

Jeżeli zastanawiacie się co zrobić w takim przypadku? Albo poczekać, aż skończy się paliwo, albo wykazać się odwagą i zaatakować!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl