Film ze stunt-wakacji w Szwecji z Killing The Streets

- Piotr Jędrzejak

Gdy za oknem śnieg i mróz, takie filmy potrafią skutecznie podładować baterie!

W Szwecji, w mieście Norrköping zawiązała się grupa Wasted Extreme Living. Chłopaki przede wszystkim stuntują na motocyklach i robią to dobrze. W 2017 oraz 2018 roku odwiedzili Łódź, kiedy to odbywała się coroczna stunt-impreza Killing The Streets. W odpowiedzi na wizytę ekipy Wasted, chłopaki z KTS również wybrali się na wakacje do Szwecji.

Sprawdźcie, co tam się działo. Jest oczywiście jazda po ulicy, czego nie zalecamy powtarzać, ale nie zabrakło też cyrkli przy basenie, czy godnego pozazdroszczenia chillu na skałach nad jeziorem. Lato, wróć! Uwaga, bo „film powoduje niepowstrzymaną chęć wyjazdu na wakacje! Oglądacie na własną odpowiedzialność!”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl