Drift, stunt, FMX & dziewczyny, czyli wypasione video z mega imprezy!

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli jesteś fanem motocykli i generalnie motoryzacji, Wheels Fest w Szwajcarii to idealna impreza dla Ciebie. Jest tam wszystko, czego człowiek potrzebuje, czyli potężne samochody driftujące w chmurach dymu oraz stunterzy z naprawdę potężnym skillem ze Switch Riders. Nie zabrakło kilku czołowych zawodników z freestyle motocrossu, no i jest też oczywiście wisienka na torcie, czyli wspaniałe hostessy. Zawsze staramy się wyciągnąć z filmu jeden najciekawszy kadr jako miniaturkę, a tutaj działo się tak dużo, że nawet nie wiedzieliśmy od czego zacząć!

P.S. Dopiero później zorientowaliśmy się, że impreza odbyła się w 2012… Ale nie przeszkadza nam ten fakt, video wciąż jest wypasione!

CODA, dzięki za linka!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl