Kompilacja wypadków motocyklowych

- Piotr Jędrzejak

Trzeba przyznać, że nauka na błędach to jeden z bardziej skutecznych sposobów zdobywania doświadczenia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uczyć się na cudzych błędach, prawda? Mamy więc dla Was kompilację wypadków, spośród których większości pewnie nie widzieliście i z których można wyciągnąć ciekawe wnioski.

Niestety, pierwsze ujęcie to śmiertelny wypadek Simona Andrewsa i uważamy, że umieszczenie tego nagrania w takim zestawieniu jest, delikatnie mówiąc, nieodpowiednie i niesmaczne. Polecamy zacząć oglądać od 0:39.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl