Co robią stunterzy na górskich drogach? Gruby drift, którego nie można przegapić!

- Piotr Jędrzejak

W górach można zobaczyć piękne widoki, są też owce, jaszczurki, rośliny, owady, rowerzyści oraz… motocykliści. Również tacy, którzy nie oszczędzają manetki gazu! A to oznacza nic innego, jak kolejną część Ultimate Motorbike Drift! (Koniecznie zobaczcie też pierwszą część!)

Francuscy stunterzy spotkali się na górskich drogach i zorganizowali sobie grupową sesję driftu. Efekty są właśnie takie, jak możecie się spodziewać. W końcu to nie do końca codzienny widok, gdy 11 motocykli jednocześnie wpada w zakręt bokiem…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl