Chris „Teach” McNeil stuntuje na BMW S1000XR!
Piotr Jędrzejak
10 marca 2017

Chris McNeil przekracza możliwe granice na S1000XR, jest na co popatrzeć.

„Profesjonalny zawodnik stuntu motocyklowego dla BMW, Chris „Teach” McNeil współpracuje z reżyserem Michaelem Pollackiem aby zabrać Was na niezapomnianą podróż z nowym, adventure’owym BMW S1000XR przez piękne, jesienne krajobrazy stanu Maine, USA. McNeil zasuwa przez żywioły natury, pokazując niebywały potencjał modelu S1000XR – asfalt, szuter, kamienie, rzeki, kłody i żadne inne przeszkody nie są w stanie zatrzymać niesamowitego połączenia jakim jest Chris i jego BMW. Zajrzyjcie do kasku zawodnika, aby przekonać się, jak McNeil używa motta „Make Life a Ride”.”

Taki opis znajdziemy pod filmem, który polecamy Wam obejrzeć. Ma niespełna 3 minuty, ale naprawdę warto. „Teach” to legendarny zawodnik stuntu, który nie ma nic przeciwko motocyklom adventure oraz jeździe w offraodzie. Zobaczycie stopale, wolną gumę, slajdy, czy pokonywanie offroadowych przeszkód. Z kolei Michael Pollack uwielbia motocykle, a na swoim koncie ma już wiele filmów z jednośladami w rolach głównych. Podziwiajcie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły