Chris „Teach” McNeil stuntuje na BMW S1000XR!

- Piotr Jędrzejak

Chris McNeil przekracza możliwe granice na S1000XR, jest na co popatrzeć.

„Profesjonalny zawodnik stuntu motocyklowego dla BMW, Chris „Teach” McNeil współpracuje z reżyserem Michaelem Pollackiem aby zabrać Was na niezapomnianą podróż z nowym, adventure’owym BMW S1000XR przez piękne, jesienne krajobrazy stanu Maine, USA. McNeil zasuwa przez żywioły natury, pokazując niebywały potencjał modelu S1000XR – asfalt, szuter, kamienie, rzeki, kłody i żadne inne przeszkody nie są w stanie zatrzymać niesamowitego połączenia jakim jest Chris i jego BMW. Zajrzyjcie do kasku zawodnika, aby przekonać się, jak McNeil używa motta „Make Life a Ride”.”

Taki opis znajdziemy pod filmem, który polecamy Wam obejrzeć. Ma niespełna 3 minuty, ale naprawdę warto. „Teach” to legendarny zawodnik stuntu, który nie ma nic przeciwko motocyklom adventure oraz jeździe w offraodzie. Zobaczycie stopale, wolną gumę, slajdy, czy pokonywanie offroadowych przeszkód. Z kolei Michael Pollack uwielbia motocykle, a na swoim koncie ma już wiele filmów z jednośladami w rolach głównych. Podziwiajcie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl