Sporo głupoty i jeszcze więcej szczęścia: uratował go własny motocykl

- Piotr Jędrzejak

Z ciuchów motocyklowych miał na sobie tylko kask, a jednak udało mu się wyjść z wypadku bez obrażeń.

Wypadek miał miejsce w poniedziałek w Rio de Janerio, Brazylia. Motocykliści stoją na skrzyżowaniu, zapala się zielone światło, ruszają. Przed nimi znajduje się autobus – przed chwilą włączył się do ruchu, a teraz skręca w lewo, ma włączony kierunkowskaz. Nagrywający motocyklista zauważa manewr autobusu ze sporym opóźnieniem, ale udaje mu się wyhamować. Inny motocyklista miał zamiar wyprzedzić motocykl z lewej, ale nie zdążył.

Motocyklista uderza w okolice przedniego koła autobusu. Spada z motocykla i wygląda na to, że zaraz sam wyląduje pod kołem autobusu. Na szczęście ratuje go jego własny motocykl! Autobus przejeżdża po jednośladzie, podbija go, a motocyklista wtedy bezpiecznie usuwa się spod podwozia. Nic mu się nie stało.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl