8 minut morderczego stuntu na ulicach Kalifornii!

- Piotr Jędrzejak

Reprezentacja ekipy Streetfighterz udała się ostatnio do Kalifornii na imprezę, a w zasadzie przejazd o nazwie Murder Biz 2015.

Jak się na pewno domyślacie, chodzi o mordowanie ulic. Dziesiątki stunterówna drogach publicznych to z pewnością coś, czego nie można nazwać bezpiecznym. Ciężko jednak odmówić całej akcji wysokiego współczynnika widowiskowości!

Streetfighterz zmontowali z tego wszystkiego całkiem długi, 8-minutowy film. Główne punkty programu to wysokie i długie wheelie (również w dwie osoby), stopale oraz widowiskowe drifty nie zawsze zakończone na dwóch kołach. Właśnie w taki sposób amerykańscy motocykliści robią na złość policjantom. Nie powtarzajcie tego u siebie w mieście.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl