Film, po którym zapragniecie kupić trialówkę!

- Eliasz Davidson

Kolejny trialowiec pokazuje, jak można bawić się motocyklem enduro.

Filmy z trialowcami bawiącymi się na motocyklach enduro nie znudzą nam się chyba nigdy. W końcu nie ma nic lepszego, niż przyjemna produkcja z riderem, który z dziecinną łatwością robi rzeczy z pozoru niemal niemożliwe. To, jak ci zawodnicy panują nad swoimi motocyklami, nie tylko wpędza nas w kompleksy, ale sprawia, że równocześnie sami chcielibyśmy mieć w garażu trialówkę, na której moglibyśmy łapać balans i uczyć się kozackich sztuczek, aby umieć tak jak Tim.

Bohaterem filmiku dzisiejszego filmiku jest Tim Coleman z Australii, który na enduraka wsiada tylko czasami, ale gdy już to robi, trzeba przyznać, że dużo się dzieje. Tim nie ma większych problemów z jazdą na jednym kole (nie ważne czy przednim, czy tylnym) i urozmaica ją wieloma efektownymi dodatkami. Sprawdźcie jego wideo i powiedzcie, kiedy kupujecie trialówkę?

Fun freeriding sesh on the enduro bike from weekend check out the video 🙂

Posted by Tim Coleman on 16 czerwca 2015

Jeżeli z jakiegoś powodu film nie będzie chciał zadziałać, obejrzyjcie go bezpośrednio na fanpage’u Tima.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl