Film, po którym zapragniecie kupić trialówkę!
Eliasz Davidson
18 czerwca 2015

Kolejny trialowiec pokazuje, jak można bawić się motocyklem enduro.

Filmy z trialowcami bawiącymi się na motocyklach enduro nie znudzą nam się chyba nigdy. W końcu nie ma nic lepszego, niż przyjemna produkcja z riderem, który z dziecinną łatwością robi rzeczy z pozoru niemal niemożliwe. To, jak ci zawodnicy panują nad swoimi motocyklami, nie tylko wpędza nas w kompleksy, ale sprawia, że równocześnie sami chcielibyśmy mieć w garażu trialówkę, na której moglibyśmy łapać balans i uczyć się kozackich sztuczek, aby umieć tak jak Tim.

Bohaterem filmiku dzisiejszego filmiku jest Tim Coleman z Australii, który na enduraka wsiada tylko czasami, ale gdy już to robi, trzeba przyznać, że dużo się dzieje. Tim nie ma większych problemów z jazdą na jednym kole (nie ważne czy przednim, czy tylnym) i urozmaica ją wieloma efektownymi dodatkami. Sprawdźcie jego wideo i powiedzcie, kiedy kupujecie trialówkę?

Fun freeriding sesh on the enduro bike from weekend check out the video 🙂

Posted by Tim Coleman on 16 czerwca 2015

Jeżeli z jakiegoś powodu film nie będzie chciał zadziałać, obejrzyjcie go bezpośrednio na fanpage’u Tima.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły