Następny poziom: kompilacja trialowych sztuczek Juliena Duponta

- Piotr Jędrzejak

Julien Dupont pochodzi z innej galaktyki. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, co wyczynia na motocyklu? Gość potrafi jeździć na przykład po zwykłej poręczy na schodach, a backflipa kręci z byle krawężnika. Jest jednym z najlepszych na świecie, a zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym urban-trialowcem. W ramach swojego projektu „Ride The World” objeździł cały świat, odwiedzając wiele charakterystycznych miejsc, oczywiście na dwóch kołach.

Facebookowy kanał XTreme Video stworzył krótką kompilację ciekawych wyczynów Duponta. W ponad półtora miesiąca film obejrzano 3,7 miliona razy. Dziwicie się dlaczego?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl