Gra w zaufanie na moto: trialowiec i jego dziewczyna

- Piotr Jędrzejak

Zobaczcie drugą część filmu!

Być może nazwisko Adrian Guggemos coś Wam mówi. Pisaliśmy o tym gościu na MotoRmanii już kilka razy – jest wyjątkowo utalentowanym (i utytułowanym) zawodnikiem trialu, a do tego całkiem świetnie radzi sobie na enduro. Zresztą sami zobaczcie.

Trzy miesiące temu AG141 wrzucił do sieci film „gra w zaufanie na moto”. Jego dziewczyna jest „przeszkodą”, a on nad nią skacze i robi inne dziwne rzeczy. Niesamowicie widowiskowe, zobaczcie to raz jeszcze:

Jego dziewczyna naprawdę musi mu bardzo ufać, bo teraz para wrzuca drugą część. Czy Wy zrobilibyście coś takiego ze swoją drugą połówką?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl