Toni Bou i Adam Raga: fenomenalny pojedynek trialowy

- Piotr Jędrzejak

W trialu nie ma zbyt dużych prędkości, a pojedynki też wyglądają zdecydowanie inaczej, niż w konwencjonalnych wyścigach. A jednak ten sport ma w sobie coś, a do tego jest wyjątkowo widowiskowy. W styczniu w brytyjskim Sheffield odbyły się halowe zawody trialowe. Pewien fan zmontował z tego film, w którym są przejazdy wyłącznie Toniego Bou oraz Adama Ragi.

Ten pierwszy jest niekwestionowanym mistrzem, sami sprawdźcie to na Wikipedii, bo tutaj mamy zbyt mało miejsca. Adam Raga to z kolei zawodnik, który od wielu lat nieustannie depcze Toniemu po piętach, ale zawsze jest drugi. Film ma blisko 20 minut, jest upakowany akcją w postaci skakania po przeszkodach i ma już 1,5 (półtora!) miliona wyświetleń. Wam też się spodoba.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl