Londyn: brawurowe włamanie do jubilera z użyciem skuterów

- Piotr Jędrzejak

Przestępcy na skuterach w Londynie już nie znają umiaru. Ostatnio, w biały dzień, przeprowadzono włamanie do jubilera. Włamywacze oczywiście przyjechali i uciekli na skuterach. Skutery zostały użyte również do wyważenia drzwi… Które później zablokowały się z włamywaczami w środku. Udało im się jednak ponownie sforsować zamek.

Ludzie dookoła patrzyli, ale nie reagowali – nic dziwnego, ponieważ włamywacze byli uzbrojeni w maczety. Policja nie zdążyła zareagować. Nie jest to ani pierwsze tego typu włamanie w Londynie, ani nawet do tego konkretnego sklepu. Niestety pewnie również nie jest ostatnie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl