540 SHUFFnado? Kyle Sliger i jego nowy stunt trick!

- Piotr Jędrzejak

Jedną z największych zalet stuntu jest fakt, że nie ma takich granic, których nie można by przekroczyć. Z sezonu na sezon w stuncie pojawiają się nowe tricki, ale to, co właśnie trenuje Kyle Sliger z USA, jest po prostu dzikie!

Kyle ostatnio zaskoczył wszystkich 360 Driftem. Tak, dobrze czytacie. Ten gość wykonał pełny obrót o 360 stopni w drifcie, na motocyklu sportowym (no dobra, stuntowym). Zobaczcie:

Teraz jednak poszedł jeszcze dalej. Kyle wykonał coś, na co jeszcze sam nie wymyślił nazwy, ale roboczo określił to jako 540 SHUFFnado. Żeby zrozumieć, co tam się stało, musieliśmy zobaczyć to kilka razy. Patrzcie uważnie, bo przed Wami połączenie driftu, stoppie z wyskokiem i nawrotki w pionie na kole, a wszystko to zaliczając obrót o łącznie 540 stopni. Szok!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl