Yamaha MT-09 Street Rally i Subaru WRX STi na torze rallycross!

- Piotr Jędrzejak

Pojedynków samochód kontra motocykl nigdy dość, prawda?

Włoska redakcja Automoto.it wpadła na pomysł porównania Yamahy MT-o9 w wersji Street Rally z legendą rajdów samochodowych, nowym Subaru WRX STi. Za sterami usiedli doświadczeni riderzy: Andrea Occhini, włoski zawodnik supermoto oraz Miloš Pavlović, kierowca rajdowy. Yamaha i Subaru wystartowały na torze szutrowo-asfaltowym, na którym nie zabrakło ani skoków, ani szybkich zakrętów.

Oczywiście jest bardziej niż jasne, że MT-09 na zwykłych oponach nie miała zbyt dużo szans w offroadzie (co innego na asfalcie), ale coś nam się wydaje, że tutaj liczyło się coś innego – zrobić z tego „pojedynku” dobrą zabawę! I właśnie dlatego warto zobaczyć to video!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl