Zobacz najlepsze momenty z V rundy MŚ w Trialu!

- Piotr Jędrzejak

Możecie nie być najwierniejszymi fanami trailu, możecie nie śledzić tego sportu na co dzień, ale umiejętności tych zawodników są naprawdę warte obejrzenia!

V runda Mistrzostw Świata w Trialu odbyła się w miniony weekend w belgijskim mieście Comblain au Pont i tak jak w przypadku wszystkich poprzednich spotkań, teraz Federacja FIM również udostępniła video z najlepszymi momentami! Strome kamienie i ostre podjazdy okazały się tym bardziej trudne, gdy spadł deszcz i cały teren zrobił się błotnisty. A kto okazał się najlepszy? Po raz kolejny Toni Bou, który ma już 128 pkt w generalce. Na drugim miejscu zameldował się Adam Raga, teraz ze stratą zaledwie 4 punktów. Podium dopełnił Albert Cabestany.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Tym razem FIM udostępniła też ujęcia z Mistrzostw Kobiet. Zobaczcie, bo dziewczyny naprawdę dają radę!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl