Wheelie time: tak trialowiec jeździ po bułki do sklepu…

- Piotr Jędrzejak

Adrian Guggemos to bardzo utalentowany trialowiec z Niemiec. Ostatnio widzieliśmy go, gdy odwiedził swojego przyjaciela w Australii i tam urządzili sobie odjechany freeride. Tym razem, przy okazji pokazu zaplanowanego pod Stuttgardem, Adrian „rozbija się” po okolicy.

Okej, trochę przesadziliśmy z tytułem, bo Guggemos nie jedzie po bułki, tylko po prostu gumuje na trialówce po chodnikach i parkingu, pokonując po drodze zjazd oraz podjazd. Ale jesteśmy przekonani, że gdyby tylko chciał, mógłby tak dojechać wszędzie. Tankowanie na jednym kole pewnie też jest do zrobienia…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl