Totalnie odjechany Freeride z Australii, który niszczy system!
Piotr Jędrzejak
7 stycznia 2015

To nie jest normalne, aby jakiś-tam film o jakimś-tam jeżdżeniu offroadówkami w wirusowym tempie podbijał internet. Ale ten klip należy do właśnie takich ewenementów. Po obejrzeniu wcale się nie dziwimy jego popularności, to jest jakieś-tam byle-co. Chłopaki mają tego skilla, że rzeczywiście należy im się globalny szacun!

Ci riderzy to Adrian Guggemos oraz Tim Coleman, z Australii. Obaj ujeżdżają 2-suwowe sprzęty Beta 300RR, a to, co na nich wyczyniają, jest najwyraźniej połączeniem stuntu, trialu, FMXu oraz SuperEnduro. Nawet nie będziemy próbowali Wam streszczać tego, co chłopaki wyprawiają. To po prostu trzeba zobaczyć. Koniecznie w HD!

Film ma tytuł The Beginning, czyli początek. No i jak (NA SZCZĘŚCIE!) czytamy w opisie, jest to pierwszy z ich filmów, a kolejne już niebawem. Nie możemy się doczekać, a więc wciskamy replay już 9-ty raz.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły