Brad Baker i szalony manewr wyprzedzania na krótkim flat tracku!

- Piotr Jędrzejak

Genialny manewr ujęty w trzech kamerach. Trzeba to zobaczyć.

Brad Baker to w zasadzie żyjąca legend amerykańskiego flat tracka. Gość wyczynia na motocyklu cuda i właśnie chcielibyśmy Wam pokazać jeden z nich. Akcja dzieje się na krótkim owalu, zaraz po starcie. Na torze jest 5 zawodników, Brad (czerwone ciuchy) rusza z najbardziej zewnętrznej pozycji startowej. W pierwszym zakręcie udaje mu się zrównać i wyprzedzić z 4. zawodnikiem, ale przed nim jest jeszcze trzech rywali. W drugim zakręcie Brad rozpoczyna swój szalony manewr – wchodzi bardzo szeroko, ale wychodzi po wewnętrznej z impetem kuli armatniej. Dochodząc do pierwszego zakrętu drugiego okrążenia, wyprzedzenie lidera jest dla Bakera w zasadzie formalnością.

Baker insane pass at Del Mar from 3 cameras!Brad Baker’s INSANE pass at the Del Mar short track, with footage from THREE cameras!

Posted by Flat Track Live on 8 luty 2016

Nic dziwnego, że Brad ma ksywkę „The Bullet”… Jeżeli chcecie zacząć naukę panowania nad uślizgami, to dobrze wiecie, gdzie to zrobić – zapisy na MotoRmania Slajd Zone trwają!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl