Halowe mistrzostwa X-Trial: świetne video z I rundy!

- Piotr Jędrzejak

3. stycznia w brytyjskim Sheffield rozpoczęły się Mistrzostwa Świata FIM X-Trial 2015. Ta dyscyplina to nic innego, jak trial halowy, w którym zawodnicy skaczą po najdziwniejszych przeszkodach. Jak zwykle wjeżdżają i wskakują w miejsca, w które ciężko byłoby się dostać nawet bez motocykla – to własnie dlatego X-Trial to jeden z najbardziej widowiskowych, halowych sportów motocyklowych.

Otwierającą rundę w Sheffield wygrał nikt inny, jak Toni Bou, mistrz z poprzedniego roku. Na pozostałych stopniach podium stanęli Albert Cabestany i Adam Raga. Niestety tym razem FIM nie zapewnił 20-minutowej relacji z rundy (tak jak było w poprzednim roku), więc sprawdźcie najlepsze ujęcia z tego, co tam się działo!

Toni Bou xtrial 2015 runda 1

Toni Bou

Albert Cabestany xtrial 2015 runda 1

Albert Cabestany

Adam Raga xtrial 2015 runda 1

Adam Raga

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl