Wypadek na patelniach Chabówka: motocykl przeleciał przez barierki

- Piotr Jędrzejak

Chabówka jak zwykle jest pełna motocyklistów. To dlatego, że jest tam całkiem niezły asfalt i „dwa” zakręty. Niestety jest tam też dość gęsty ruch, niebezpieczne barierki oraz sporo groźnych sytuacji. Do jednej z nich doszło wczoraj, w niedzielę, 15. kwietnia.

Tym razem wypadek nie zdarzył się na zakrętach, ale kilkadziesiąt metrów dalej, na prostym odcinku drogi. Na filmie akurat tego momentu nie widać, ale motocyklista podobno jechał na jednym kole i przesadził. On poleciał na plecy, a jego motocykl… No właśnie. Motocykl zamienił się 200-kilogramowy pocisk, wystrzelił w powietrze, przeleciał wysoko nad barierkami i wylądował na przeciwległym pasie ruchu. Na szczęście nie trafił w żaden nadjeżdżający pojazd. Motocykliście też nie stało się nic poważnego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl